O produktu

Jezděte na zemní plyn nebo elektřinu!

Ušetříte Vaší firmě náklady a sobě čistý vzduch ve městě.

Autopůjčovna Sixt pronajímá vozy s pohonem na elektřinu již od roku 2011. Skrůtry jsou dostupné na pobočce Praha Hlavní nádraží NONSTOP (i v noci) za cenu 200Kč na 24 hodin. Kromě elektromobility byla autopůjčovna Sixt průkopníkem v uvedení na trhu autopůjčoven vozidla s pohonem na CNG (zemní plyn). Původních 40 Mercedesů NGT (CNG) v roce 2009 a dalších letech je postupně nahrazování dalšími vozy na alternativní pohon. Ve spolupráci se energetickou firmou EON tak zákazníci ušetří na spotřebě pohonných hmot a zároveň se slevou EON ušetří i na ceně zemního plynu i elektřiny. A to se Sixtem nejen při jízdě, ale i doma nebo ve firmě.

 

Plyn

Škoda Octavia 1,4 CNG zařazena do kategorie SDML představuje velkou konkurenční výhodu. Žádná jiná autopůjčovna v Praze nenabízí vozy s takovou obrovskou úsporou paliva. Při akčním rádiusu 1000 km na obě nádrže, je cena za 1km necelých 90 haléřů. Používat auta z autopůjčovny Sixt je nejlevnější.

 

Plyn

Tankování

 

Elektro

- kategorie: MBAE
- zákaznická cena na den: od 499 s DPH
- limit km: neomezeně

 

Elektro

Nabíjení

 

Společnost SIXT nově přichází s exkluzivní nabídkou pronájmu elektrických aut. Můžete si zapůjčit VW Electric-up za zaváděcí cenu 9.900 Kč na měsíc, případně za 600 Kč na den při půjčení vozu na dva dny. 

Pokud toužíte po větším autě, je vám k dispozici VW Electric Golf za promo cenu 14.990 Kč na měsíc, případně za 1.000 Kč za den. 

Součástí půjčovného je parkování na modrých zónách v Praze zdarma, v případě VW Golf i bezplatné zapůjčení dobíjecí karty.