O nás elektro

Sixt je první s nabídkou pronájmu elektrovozidel

Sixt rozšiřuje autopark opět o ekologické vozy. Po zařazení 40 vozidel na zemní plyn je Sixt opět první, kdo přináší firemním zákazníkům ekologické novinky. Vozy s unikátním pohonem na elektrickou energii jsou plnohodnotným dopravním prostředkem určeným pro městské prostředí. Leasingoví zákazníci tak budou moci nejdříve otestovat v rámci krátkodobých výpůjček a pak případně aplikovat elektroauta do svých autoparků. Současně novou nabídku Sixtu využijí i uživatelé, kteří potřebují levný dopravní prostředek s extrémně nízkými provozními náklady.

V tuto chvíli nabízí společnost Sixt pronájem modelů VW Electro Up! a VW Electro Golf za promo ceny. 

 

Tisková zpráva

 

Skupina Sixt je jediným komplexním poskytovatel služeb mobility

Sixt je celoevropská leasingová společnost zajištující prémiové služby pro firemní autoparky. Profil skupiny Sixt odpovídá aktuálním požadavkům na zajišťování komplexní řešení správy motorových vozidel, souvisejících služeb nebo zabezpečení mobility zaměstnanců. Výhodou Sixtu je schopnost individuálních řešení v rámci automobilovýh pootřeb definovaných zákazníkem.

 

Sixt Fleet

 

 

Úvodní slovo generálního ředitele

 

Výroční zpráva

 

Kontakt na autopůjčovnu:

tel.: 222 324 995
reservations@sixt.cz

 

AHKAutopůjčovna Sixt ve spolupráci se Sixt Leasing podporuje ekologické firemní autoparky. Firmy jako Vodafone, PRE, KPMG využívají levný provoz vozidel na zemní plyn nebo na elektřinu. Úspory zejména při dlouhodobých nájmech nebo během operativního leasingu se zejména s novou levnou cenou Škoda Octavia G-tec (CNG) vyplatí. Se Sixtem uspoří i Vaše firma na nákladech autoparku.AHK

Evropský týden eko-mobility v Praze (EON-SIXT)